رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی تفرش:

فعالیت 124 شرکت تعاونی در تفرش

شما اینجا هستید

کد خبر: 1404163
سهمیه امسال این شهرستان در بحث ثبت تعاونی پنج مورد است که تا کنون دو شرکت تعاونی با عضویت 75 نفر، اشتغال‌زایی 31 نفر و سرمایه یک‌هزار و 891 میلیون ریالی به ثبت رسیده است.
هفته تعاون - تفرش 1404

احمد محبعلی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی تفرش  اظهار داشت: در حال حاضر 124 شرکت تعاونی با عضویت یک‌هزار و 350 نفر در عرصه‌های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و تولیدی در این شهرستان فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: سهمیه امسال این شهرستان در بحث ثبت تعاونی پنج مورد است که تا کنون دو شرکت تعاونی با عضویت 75 نفر، اشتغال‌زایی 31 نفر و سرمایه یک‌هزار و 891 میلیون ریالی به ثبت رسیده است.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی تفرش با اشاره به برنامه‌های این اداره در هفته تعاون خاطرنشان کرد: دیدار با امام جمعه، برپایی ایستگاه صلواتی، تجلیل از تعاونی‌ها برتر، افتتاح یک شرکت تعاونی، مانور شرکت‌های تعاونی با هدف آگاهی‌بخشی پیرامون اهمیت تعاونی‌ها و معرفی چهار تعاونی به منظور اخذ تسهیلات ثابت و سرمایه‌ در گردش به مبلغ دو هزار و 568 میلیون ریال به بانک تعاون بخشی از این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

محبعلی ادامه داد: کلنگ‌زنی طرح تعاونی پرورش اسب سواری در زمینی به مساحت 14 هزار مترمربع با سرمایه هشت هزار و 570 میلیون ریال، برگزاری دوره آموزشی رایگان ویژه یک هزار و 432 نفرساعت پیرامون آشنایی با مقررات کار و تعاون، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، بیمه و حفاظت در محیط کارگاهی و... نیز از دیگر برنامه‌های این هفته است.

منبع خبر: 
khabarfarsi
دسته بندی خبرها: 

افزودن دیدگاه جدید

در صورتیکه مایل نیستید نظر شما در این صفحه به نمایش عموم در آید فیلد نظر خصوصی را انتخاب نمائید.

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Image CAPTCHA
کدی که در تصویر مشاهده میکنید درج نمائید.